Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenOptische vezelkabel

Van de de Wijzevezel van Sc/van PC de Simplex Multi van de de Vlechtvezel Optische van de de vlechtlc Vezel van de Vlechtsc Vlecht ST

Van goede kwaliteit glasvezel Accessoires voor verkoop
Van goede kwaliteit glasvezel Accessoires voor verkoop
Uitstekende leverancier 100% adviseert. Wij hebben met Yuhui meer dan 5 jaar gewerkt, goed gaat alles en u brengt me meer zaken. Dank, Yvonne.

—— Varol Ozsoylu van Switzer

De AMPÈRE picabond schakelaars voor uitstekende de telecommunicatie de werken worden gebruikt van Saudi-Arabië, onze cliënt is zeer tevreden met de kwaliteit en ook de concurrerende prijs die.

—— Ali

De FTTH-montage acce. zijn goedkeuring, dank van uw hulp. Spoedig zoekend nieuwe orden aan u.

—— Koraal

Beste Yvonne, houden van wij te informeren dat wij ons hulpmiddel van 1st ordetyco bij onze pakhuistoday.the verpakking hebben en de kwaliteit onze verwachtingen heeft ontmoet.

—— Olga

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Wijzevezel van Sc/van PC de Simplex Multi van de de Vlechtvezel Optische van de de vlechtlc Vezel van de Vlechtsc Vlecht ST

China Van de de Wijzevezel van Sc/van PC de Simplex Multi van de de Vlechtvezel Optische van de de vlechtlc Vezel van de Vlechtsc Vlecht ST leverancier
Van de de Wijzevezel van Sc/van PC de Simplex Multi van de de Vlechtvezel Optische van de de vlechtlc Vezel van de Vlechtsc Vlecht ST leverancier Van de de Wijzevezel van Sc/van PC de Simplex Multi van de de Vlechtvezel Optische van de de vlechtlc Vezel van de Vlechtsc Vlecht ST leverancier Van de de Wijzevezel van Sc/van PC de Simplex Multi van de de Vlechtvezel Optische van de de vlechtlc Vezel van de Vlechtsc Vlecht ST leverancier Van de de Wijzevezel van Sc/van PC de Simplex Multi van de de Vlechtvezel Optische van de de vlechtlc Vezel van de Vlechtsc Vlecht ST leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Wijzevezel van Sc/van PC de Simplex Multi van de de Vlechtvezel Optische van de de vlechtlc Vezel van de Vlechtsc Vlecht ST

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YUHUI
Certificering: ISO,RHOS,UL,CE
Modelnummer: Yh-fo/p-x/x-00

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 200pieces
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: 1Stuk/doos
Levertijd: 20Days
Betalingscondities: TT, LC, West Union
Levering vermogen: 10000pieces/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX Naam van het product: Optische vezelkabel
Type connector: FC SC ST LC Kabeldiameter: 0.9/2.0/3.0mm
Type: PC/UPC/APC Jas: Pvc of LSZH

SC/PC de simplex Optische Vlecht SP van de multi-Vormvezel MM. 9/125um 0.9mm 1M

 

Snel Detail:

 

1. Sc-type vlecht, volgzame RoHS, de Optische Test van 100%

2. S: Simplexd: Duplex

3. No.of vezels: 1 diameter van kabel: 0.9mm 2.0mm 3.0mm

5. De minimumdiameter van Krommingsstraal (Dynamische) 20 x, Diameter de Minimum van Krommingsstraal (Statische) 10 x

6. Schakelaartype: Sc, UPC met blauwe kleur en APC met groene kleur. (Andere schakelaar FC/LC/SC/ST/MTRJ/MU/E2000 voor optie)

7. Lengte: 1M 1.5M 3M 5M .......

 

Beschrijving:

 

Vezel Optische Vlecht

 

Simplexvlecht voor vezel met Singlemode en multimode 9/125,50/125,62.5/125,0.9mm. Schakelaartype SC/PC, SC/APC, LC/PC, FC/APC, FC/PC, ST/PC, MTRJ, lengte met 0.5m, 1M, 2M,… als vereiste.

 

Wij bieden Vezel snel snelle schakelaar, snel optisch, snel de schakelaarsc van de schakelaarvezel aan, lc schakelaar, ftth snel schakelaar. Vezel snelle schakelaar met goede kwaliteit, vezel optische snelle schakelaar voor FTTH-project. Goede prestaties van vezel optische adapter, vezeladapter, LC-adapter, Sc-adapter met blind, vezelkoppeling, lc multimode koppeling, lc duplexadapter, optische adapter, optische kabeladapter, vezelschakelaar, vezel optische schakelaars, Sc-schakelaar, de types van vezelschakelaar, lc vezelschakelaar, schakelaars van de vezel de optische kabel.

 

De vezelbeëindiging met vezeltoebehoren met inbegrip van lc duplexschakelaar, snelle schakelaar, de types van flardkoord, het koord van het vezelflard, koord van het vezel het optische flard, kabel van het vezel de optische flard, vezelverbindingsdraad, het koordleverancier van het vezel optische flard, duplexflardkoord, simplexflardkoord, enig het flardkoord van de wijzevezel, de fabrikant van het flardkoord, Sc-flardkoord, vezelvlecht, vezel optische vlecht, vlecht lc, vlechtsc, optische vlecht, vlecht st, schakelaar van de vezel de optische vlecht, multimode vlecht, lc apc vlecht, Sc-vlecht enige wijze, upc schakelaar, de schakelaar van Sc ST, vezelcontactdoos, vezel optische contactdoos, schakelaar van de vezel de optische vlecht, fc herstelt koord, de schakelaar van het flardkoord, de losse beëindiging van de buisvezel, naakte vezelschakelaar, de enige beëindiging van de wijzevezel.

 

De doos van de vezelbeëindiging, doos van de vezel de optische beëindiging, ftth doos, de doos van de vezeldistributie, vezel optische kabeldoos, juint optische, optische de beëindigingsdoos van de doosvezel, de openluchtdoos van de vezelbeëindiging, odf doos, de doos van de optische vezeldistributie, de doosmuur van de vezelbeëindiging zet, vezel gezamenlijke doos, vezelkabeldoos, ftth doos van de vezel de optische beëindiging, de doosprijs van de vezelbeëindiging, odf vezeldoos, ondergrondse vezel optische kabeldoos, de binnendoos van de vezelbeëindiging, doos van de vezel de optische bijlage, de doos van het vezelbeheer, kabeldoos van de vezel de optische kabel op, zet het rek de doos van de vezelbeëindiging op

 

12 kleurden fan-out vlechten met geverfte vezels in de kleuren, vezel met 9/125,50/125,62.5/125,0.9mm/2.0mm/3.0mm, schakelaartype de gekleurde vlecht van Sc reeks, de gekleurde vlecht van LC reeks, ST reeks gekleurde vlecht, de gekleurde vlecht van FC reeks, lint hundles vlecht, lengte met 0.5m, 1M, 2M,… als requirement.standard-kern volgens DIN VDE0888

 

Sc-de kabel van het vezelflard is één van het vroegste type en één van de het meest meestal gebruikte vezel optische kabel, het is geschikt te gebruiken. Het is het meest economische type voor vezel optische verbinding. Sc-de vezelkabel wordt wijd gebruikt in vezel optische netwerken, is de schakelaar samengesteld uit zirconiumdioxydekoker en plastic huisvesting.

De vezeloptische vlecht is product die standaard aan de ene kant geëindigde vezel optische schakelaar hebben en aan de andere kant openlaten. Volgens schakelaartype, kunnen de vezel optische vlechten in Sc-vezel optische vlecht, LC-vezel optische vlecht, FC, ST, MU, E2000, SMA, MTRJ, MPO enz. worden verdeeld dergelijke vezel optische vlechten. Volgens het kabeltype, kunnen de vezel optische vlechten in 0.9mm voor als buffer opgetreden vlecht met 12 kleuren, 12F-fan-out vezel optische vlecht, de optische vlecht van de lintvezel, waterdichte vlecht, enz. worden verdeeld.

Een fanout uitrusting is een reeks lege die jasjes worden ontworpen om de breekbare strakke als buffer opgetreden voor bundels van vezelkabels te beschermen die individuele beëindiging zonder het verbinden van enige vezelvlecht of het moeten enige beschermende bijlage opzetten vereisen.

Dit is normaal een optie met de kabel van de vezeldistributie, of soms losse buffer of lintkabel, omdat deze types van kabel veelvoudige bundels bevatten die voor een permanente beëindiging worden ontworpen.

 

 

Toepassingen:

 

Snelle Ethernet, Datacommunicatie LAN en WAN

De servers van de hoge snelheidsonderneming

Multiplextelegrafen, schakelaars en routers

Optische Toegang en de Netwerkapparatuur van ATM

Optische Vervoer en Telecommunicaties, FTTH, FTTD, FTTX

Omschakelingsmateriaal

 

Meer netwerkproducten aan LSA plus scheidingsmodule, de draadklem van de vezeldaling, de schakelaar van 3M UY2, plastic distributiedoos, de doos van de netwerkdistributie, de doos van de vezeldistributie, eindkabeldoos, vezel optische doos openlucht, de einddoos van IP65, de einddoos van de vezeltoegang, uiteindeschakelaar, waterdichte draadschakelaar, gelschakelaar, STB-module, vijf punt stb module.

Specificaties:

 

Type Singlemode/PC Singlemode/APC Multimode/PC
Toevoegingsverlies ≤0.2 dB ≤0.2 dB ≥0.2dB
Terugkeerverlies ≥50dB ≥60dB ≥35dB
Ruilbaarheid ≤0.2 dB ≤0.2 dB ≥0.2dB
Verrichting Tempreture -40℃ aan +80℃ -40℃ aan +80℃ -40℃ aan +80℃
Het schakelaartype is op uw echt vereiste.

 

Contactgegevens
DOWELL INDUSTRY GROUP LIMITED

Contactpersoon: Miss. Xiang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)