Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

glasvezel patchkabel

Van goede kwaliteit glasvezel Accessoires voor verkoop
Van goede kwaliteit glasvezel Accessoires voor verkoop
Uitstekende leverancier 100% adviseert. Wij hebben met Yuhui meer dan 5 jaar gewerkt, goed gaat alles en u brengt me meer zaken. Dank, Yvonne.

—— Varol Ozsoylu van Switzer

De AMPÈRE picabond schakelaars voor uitstekende de telecommunicatie de werken worden gebruikt van Saudi-Arabië, onze cliënt is zeer tevreden met de kwaliteit en ook de concurrerende prijs die.

—— Ali

De FTTH-montage acce. zijn goedkeuring, dank van uw hulp. Spoedig zoekend nieuwe orden aan u.

—— Koraal

Beste Yvonne, houden van wij te informeren dat wij ons hulpmiddel van 1st ordetyco bij onze pakhuistoday.the verpakking hebben en de kwaliteit onze verwachtingen heeft ontmoet.

—— Olga

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel patchkabel

(14)
China Multimode van het de Vezelflard van LC Optische van de het Koordftth Vezel koord van het de Verbindingsdraadlc Flard Optische fabriek

Multimode van het de Vezelflard van LC Optische van de het Koordftth Vezel koord van het de Verbindingsdraadlc Flard Optische

Multimode Simplex Duplexkoorden van het de Optische Vezelflard van LC 50/125 62.5/125 lc-LC Snel Detail: 1. flardkoord, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. SM: Enige Wijze 9/125 ... Read More
2019-10-23 13:42:57
China ABS 1XN PLC Splitser voor het Passieve Optische Netwerk van Epon Ethernet fabriek

ABS 1XN PLC Splitser voor het Passieve Optische Netwerk van Epon Ethernet

1XN PLC Laag de toevoegingsverlies van de Splitsers optisch verdeler en hoog eenvormig voor het passieve optische netwerk van EPON Ethernet Snel Detail: 1. Type: 1*2/1*4/1*8/1*16/1*32/1*64 2. Laag toevoegingsve... Read More
2019-10-18 15:57:28
China De simplex van de het Koordvezel van het Optische Vezelflard van de het flardkabel optische fabrikant van het het flardkoord fabriek

De simplex van de het Koordvezel van het Optische Vezelflard van de het flardkabel optische fabrikant van het het flardkoord

Multimode Simplex Duplexkoorden 50/125 van het de Optische Vezelflard van Sc Sc-Sc 62.5/125 Snel Detail: 1. flardkoord, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. SM: Enige Wijze 9/125 ... Read More
2019-10-18 15:43:35
China Het Enige van het het Flardkoord van de de Wijze Optische Vezel van MTRJ van het de Optische Vezelflard koord van het de Kabelmtrj flard fabriek

Het Enige van het het Flardkoord van de de Wijze Optische Vezel van MTRJ van het de Optische Vezelflard koord van het de Kabelmtrj flard

MTRJ 9/125 Singlemode Duplex van de Koordensp van het Optische Vezelflard DP SM mtrj-MTRJ Snel Detail: 1. flardkoord, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. SM: Enige Wijze 9/125 ... Read More
2019-10-18 15:10:17
China De enige van het het Flardkoord lc-LC van de Wijzelc Duplex Optische Vezel leverancier van de het flardkabel fabriek

De enige van het het Flardkoord lc-LC van de Wijzelc Duplex Optische Vezel leverancier van de het flardkabel

9/125 Singlemode Duplex de Koordendp SM lc-LC van het de Optische Vezelflard van LC Snel Detail: 1. flardkoord, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. SM: Enige Wijze 9/125 Geel ... Read More
2019-10-18 11:55:31
China Van de de vervaardigings Optische Vezel van het flardkoord van het het Flardkoord van het het flardkoord het simplexkoord van het de wijzeflard enige fabriek

Van de de vervaardigings Optische Vezel van het flardkoord van het het Flardkoord van het het flardkoord het simplexkoord van het de wijzeflard enige

FC Multimode Simplex Duplex de Koordensm SP DP fc-FC 9/125 OFNR RoHS UL van het Optische Vezelflard Snel Detail: 1. Koord van het vezel het optische flard, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: ... Read More
2019-10-18 11:02:55
China Enige van het het Flardkoord van de wijze Optische Vezel van de de Vezelvlecht van het het flardkoord duplex de vezel optische vlecht fabriek

Enige van het het Flardkoord van de wijze Optische Vezel van de de Vezelvlecht van het het flardkoord duplex de vezel optische vlecht

Multimode ST Simplex Duplexkoord 50/125 62.5/125 st-ST van het Optische Vezelflard Snel Detail: 1. flardkoord, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. SM: Enige Wijze 9/125 Geel jasje... Read More
2019-10-18 11:01:28
China Van het de Wijzeflard van MTRJ Multi van de het koord Optische Vezel van het Flardkoorden van het het flardkoord Simplex Duplex het flardkoord fabriek

Van het de Wijzeflard van MTRJ Multi van de het koord Optische Vezel van het Flardkoorden van het het flardkoord Simplex Duplex het flardkoord

Multimode 50/125 koord 62.5/125 de Koorden Simplex Duplex mtrj-MTRJ van het de Optische Vezelflard van MTRJ Snel Detail: 1. flardkoord, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. SM: ... Read More
2019-10-18 11:00:07
China Van het het Flardkoord van de Ethernet Optische Vezel van het de Vezel de Optische Flard van de de Kabelsvezel contactdoos van de het Huisvezel fabriek

Van het het Flardkoord van de Ethernet Optische Vezel van het de Vezel de Optische Flard van de de Kabelsvezel contactdoos van de het Huisvezel

FC Single-mode Simplex Duplex de Koordensm SP DP fc-FC 9/125 OFNR RoHS UL van het Optische Vezelflard Snel Detail: 1. Fc-FC flardkoord, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. SM: ... Read More
2019-10-17 17:05:08
China Multimode Simplex Duplex van de Koordensc van het de Optische Vezelflard van LC Schakelaar van de de Adaptervezel fabriek

Multimode Simplex Duplex van de Koordensc van het de Optische Vezelflard van LC Schakelaar van de de Adaptervezel

Multimode Simplex Duplexkoorden van het de Optische Vezelflard van LC 50/125 62.5/125 lc-LC Snel Detail: 1. flardkoord, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. SM: Enige Wijze 9/125 ... Read More
2019-10-17 14:23:48
Page 1 of 2|< 1 2 >|