Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

Optische vezelkabel

Van goede kwaliteit glasvezel Accessoires voor verkoop
Van goede kwaliteit glasvezel Accessoires voor verkoop
Uitstekende leverancier 100% adviseert. Wij hebben met Yuhui meer dan 5 jaar gewerkt, goed gaat alles en u brengt me meer zaken. Dank, Yvonne.

—— Varol Ozsoylu van Switzer

De AMPÈRE picabond schakelaars voor uitstekende de telecommunicatie de werken worden gebruikt van Saudi-Arabië, onze cliënt is zeer tevreden met de kwaliteit en ook de concurrerende prijs die.

—— Ali

De FTTH-montage acce. zijn goedkeuring, dank van uw hulp. Spoedig zoekend nieuwe orden aan u.

—— Koraal

Beste Yvonne, houden van wij te informeren dat wij ons hulpmiddel van 1st ordetyco bij onze pakhuistoday.the verpakking hebben en de kwaliteit onze verwachtingen heeft ontmoet.

—— Olga

Ik ben online Chatten Nu

Optische vezelkabel

(13)
China Gekleurde Fan-out Optische het Flardkoord Aangepaste Lengte van de Vlechtenvezel fabriek

Gekleurde Fan-out Optische het Flardkoord Aangepaste Lengte van de Vlechtenvezel

Gekleurde Fan-out vlechten met geverfte het lint hundles vlecht van vezelssc LC ST FC Snel Detail: 1. vlecht, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. No.of vezels: 1 diameter van ... Read More
2019-11-01 11:44:34
China LC simplexsm-Vezel Optische Vlecht voor 0.9mm 2.0mm 3.0mm Vezelkabels fabriek

LC simplexsm-Vezel Optische Vlecht voor 0.9mm 2.0mm 3.0mm Vezelkabels

LC simplexsm-Vezel Optische Vlecht LC/PC 9/125um 0.9mm Snel Detail: 1. LC typevlecht, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. No.of vezels: 1 diameter van kabel: 0.9mm 2.0mm 3.0mm 5. ... Read More
2019-11-01 10:53:20
China FC van het de Vezelflard van de vezel Optisch Vlecht van de het Koordvezel van de de Doosvlecht LC Eind de Vlechtsc fabriek

FC van het de Vezelflard van de vezel Optisch Vlecht van de het Koordvezel van de de Doosvlecht LC Eind de Vlechtsc

Simplexsinglemold de Vezel Optische Vlecht SP SM 9/125um 0.9mm 1M van SC/PC SC/APC Snel Detail: 1. Sc-type vlecht, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. No.of vezels: 1 diameter van ... Read More
2019-11-01 10:47:02
China Van de de Wijzevezel van Sc/van PC de Simplex Multi van de de Vlechtvezel Optische van de de vlechtlc Vezel van de Vlechtsc Vlecht ST fabriek

Van de de Wijzevezel van Sc/van PC de Simplex Multi van de de Vlechtvezel Optische van de de vlechtlc Vezel van de Vlechtsc Vlecht ST

SC/PC de simplex Optische Vlecht SP van de multi-Vormvezel MM. 9/125um 0.9mm 1M Snel Detail: 1. Sc-type vlecht, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. No.of vezels: 1 diameter van ... Read More
2019-11-01 10:19:10
China Van de de Vezel kiezen de Optische Vlecht van Sc/APC Koorden van het de Vezel Optische Flard Wijzevlecht voor Vezel Einddoos uit fabriek

Van de de Vezel kiezen de Optische Vlecht van Sc/APC Koorden van het de Vezel Optische Flard Wijzevlecht voor Vezel Einddoos uit

SC/APC simplexsinglemold-Vezel Optische Vlecht SP SM 9/125um 0.9mm 1M Snel Detail: 1. Sc-type vlecht, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. No.of vezels: 1 diameter van kabel: 0.9mm ... Read More
2019-11-01 10:11:43
China De Vezel Optische Vlecht van de vezel Optische Schakelaar voor FTTH-de optische snelle schakelaar van de projectvezel fabriek

De Vezel Optische Vlecht van de vezel Optische Schakelaar voor FTTH-de optische snelle schakelaar van de projectvezel

LC simplexmm.vezel Optische Vlecht LC/PC 9/125um 0.9mm Snel Detail: 1. LC typevlecht, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. No.of vezels: 1 diameter van kabel: 0.9mm 2.0mm 3.0mm 5. ... Read More
2019-11-01 10:00:47
China Simplex Enige de Vlechtfan-out van de Wijzevezel Optische Vlechten voor vezel gezamenlijke doos fabriek

Simplex Enige de Vlechtfan-out van de Wijzevezel Optische Vlechten voor vezel gezamenlijke doos

FC/APC simplexsinglemold-Vezel Optische Vlecht SP SM 9/125um 0.9mm 1M Snel Detail: 1. FC typevlecht, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. No.of vezels: 1 diameter van kabel: 0.9mm ... Read More
2019-11-01 09:56:46
China ST de Simplex van het de Wijzeflard van de Vezel Optische Vlecht Enige van de het Koordvlecht LC van de Vlechtsc Optische vlecht ST fabriek

ST de Simplex van het de Wijzeflard van de Vezel Optische Vlecht Enige van de het Koordvlecht LC van de Vlechtsc Optische vlecht ST

ST Simplexsm Vezel Optische Vlecht LC/PC 9/125um 0.9mm singlemode types van flardkoord, het koord van het vezelflard, koord van het vezel het optische flard, kabel van het vezel de optische flard, vezelverbindi... Read More
2019-10-23 15:46:07
China De simplex Duplexvlechten van de Vezel Optische Vlecht kiezen Schakelaar van de Vlechtsc van de Wijzevezel de Optische uit fabriek

De simplex Duplexvlechten van de Vezel Optische Vlecht kiezen Schakelaar van de Vlechtsc van de Wijzevezel de Optische uit

Het koord van het vezelflard, koord van het vezel het optische flard, kabel van het vezel de optische flard, vezelverbindingsdraad, het koordleverancier van het vezel optische flard, duplexflardkoord, ... Read More
2019-10-23 15:42:34
China ST het Simplex van het de Schakelaarslc duplexflard van de Vezel Optische Vlecht koord van het het koord simplexflard fabriek

ST het Simplex van het de Schakelaarslc duplexflard van de Vezel Optische Vlecht koord van het het koord simplexflard

ST Simplex Multimode MM.vezel Optische Vlecht LC/PC 9/125um 0.9mm Snel Detail: 1. vlecht, volgzame RoHS, de Optische Test van 100% 2. S: Simplexd: Duplex 3. No.of vezels: 1 diameter van kabel: 0.9mm 2.0mm 3.0mm ... Read More
2019-10-23 15:19:54
Page 1 of 2|< 1 2 >|