Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenglasvezel-adapter

Van de de Serverslc aan Lc Schakelaar van de hoge snelheidsonderneming Enige de Wijze Plastic Adapter

Van goede kwaliteit glasvezel Accessoires voor verkoop
Van goede kwaliteit glasvezel Accessoires voor verkoop
Uitstekende leverancier 100% adviseert. Wij hebben met Yuhui meer dan 5 jaar gewerkt, goed gaat alles en u brengt me meer zaken. Dank, Yvonne.

—— Varol Ozsoylu van Switzer

De AMPÈRE picabond schakelaars voor uitstekende de telecommunicatie de werken worden gebruikt van Saudi-Arabië, onze cliënt is zeer tevreden met de kwaliteit en ook de concurrerende prijs die.

—— Ali

De FTTH-montage acce. zijn goedkeuring, dank van uw hulp. Spoedig zoekend nieuwe orden aan u.

—— Koraal

Beste Yvonne, houden van wij te informeren dat wij ons hulpmiddel van 1st ordetyco bij onze pakhuistoday.the verpakking hebben en de kwaliteit onze verwachtingen heeft ontmoet.

—— Olga

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Serverslc aan Lc Schakelaar van de hoge snelheidsonderneming Enige de Wijze Plastic Adapter

China Van de de Serverslc aan Lc Schakelaar van de hoge snelheidsonderneming Enige de Wijze Plastic Adapter leverancier
Van de de Serverslc aan Lc Schakelaar van de hoge snelheidsonderneming Enige de Wijze Plastic Adapter leverancier Van de de Serverslc aan Lc Schakelaar van de hoge snelheidsonderneming Enige de Wijze Plastic Adapter leverancier Van de de Serverslc aan Lc Schakelaar van de hoge snelheidsonderneming Enige de Wijze Plastic Adapter leverancier Van de de Serverslc aan Lc Schakelaar van de hoge snelheidsonderneming Enige de Wijze Plastic Adapter leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Serverslc aan Lc Schakelaar van de hoge snelheidsonderneming Enige de Wijze Plastic Adapter

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: YUHUI
Certificering: ISO,RHOS,UL,CE
Modelnummer: Yh-FO-lc-a

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5000pieces
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: 5000piece/box
Levertijd: 20Days
Betalingscondities: TT, LC, West Union
Levering vermogen: 5000000pieces/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: LC aan LC -modus: Enige (multi-mode) wijze
Pools: APC (UPC) Jasjemateriaal: Plastic
Toevoegingsverlies: ≤ 0.2db duurzaamheid: ≤ 0.1dB

LC simplex plastic Vezel Optische Adapter Single-mode plastic LC/APC aan LC/APC

 

Snel Detail:

 

1. Schakelaartype: LC adapter, volgzame RoHS, de Optische Test van 100%

2. S: Simplexd: Duplex

3. Structuur: plastic adapter

5. Koker: Zirconiumdioxyde, Brons

6. Het oppoetsen Rang: PC, APC 

7.  Vezeltype: SM (9/125㎛), MM. (62.5/125㎛).

8. Blauw (Groene PC, SM), (APC), Berige (MM.)

 

Beschrijving:

 

LC/APC aan LC/APC Duplex Singlemode Plastic Vezel Optische Adapter

LC Singlemode Duplexadapter

LC/APC aan LC/APC Duplex Singlemode Plastic Vezel Optische Adapter

LC/UPC aan LC/UPC Duplex Singlemode Plastic Vezel Optische Adapter

LC/UPC aan LC/UPC Simplex Singlemode Plastic Vezel Optische Adapter

LC/UPC aan LC/UPC Duplexom3-het Type van Sc Plastic de Vezel Optische Adapter van Flangeless

 

Vezel Optische FC Adapter

Yuhui heeft een volledige reeks van vezeloptica producten onderling verbinden omvat vlecht, adapter, flardkoorden, die voor CATV, telecommunicatienetwerken, testmateriaal, metro en locale area networken gebruiken. De optische vezelvlecht is iets als een half flardkoord om verbinding tussen optische vezel en vezeladapters of verbinding tussen transmissiemateriaal en ODF te maken.

De vlecht met één actieve optische adapter terwijl het flardkoord met twee actieve schakelaars. Er zijn vele verschillende interfaces die verschillende adapters vereisen. Zij allen met laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies. Productie onder

 

FC (plotseling voor Metalen kapschakelaar), met een metaalkoker om zijn externe kant te versterken, is het het vastmaken gemiddelde spanschroef. Het voordeel voor FC-schakelaar is gemakkelijke functie, verrichting en vervaardiging. Hoofdzakelijk gebruikt op flardpanelen.

 

Sc de structuur van speld en plastic huisvesting is zelfde met FC, het het vastmaken gemiddelde insteekklink, geen behoefte is te draaien. Het voordeel voor ST schakelaar is lage kosten, gemakkelijke verrichting met kleine verloren toevoeging en hoge samenpersende sterkte.

 

ST met het vastmaken gemiddelde is insteektype, is de kern van ST buitenkant terwijl de kern van Sc binnen is. Voor verbinding van 10Base-F is gewoonlijk met ST maar voor 100Base-FX is gewoonlijk met Sc.
LC met RJ-modulefunctie voor gemakkelijke verrichting, is de grootte de helft van Sc-type.

 

MT-RJ Zijn klink-omhooggaande structuur is zelfde met rj-45 typelan schakelaars. met de optische zendontvanger te verbinden vergemakkelijk, wordt het eindgezicht gewenst als dubbele kern optische vezel.

 

Toepassingen:

 

Snelle Ethernet, Datacommunicatie LAN en WAN

De servers van de hoge snelheidsonderneming

Multiplextelegrafen, schakelaars en routers

Optische Toegang en de Netwerkapparatuur van ATM

Optische Vervoer en Telecommunicaties, FTTH, FTTD, FTTX

Omschakelingsmateriaal

 

Specificaties:

 

Type Singlemode/PC Singlemode/APC Multimode/PC
Toevoegingsverlies ≤0.2 dB ≤0.2 dB ≤0.3dB
De stop en sluit kracht (g/f) af 200-600
De duurzaamheidsstop en sluit af 1000times
Verrichting Tempreture -40℃ aan +75℃
Materiaal Ceramisch ABS/PBT, (Zirconiumdioxyde), de groeperingskokers van het Fosfoorbrons

 

 

Contactgegevens
DOWELL INDUSTRY GROUP LIMITED

Contactpersoon: Miss. Xiang

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)